Barbora Tachecí a její výkon v televizním rozhovoru

U tohohle záznamu člověk tak úplně neví jestli se má smát nad afektovanou ubohostí reakcí paní Tachecí, jako vystřižené z nějakého amerického béčkového seriálu, nebo raději plakat nad tím, že někdo takový řídí veřejnoprávní médium, jakým Radiožurnál je.

Jak může o faktech poučovat někdo, kdo si myslí, že v České republice žije 8 milionů lidí? Jednoduše – podívejte se sami:

Barbora Tachecí jako host v pořadu Dobré ráno na ČT1

Objednejte si novinky v RSS, je to zdarma 😉

cervena-linka.png cervena-linka.png cervena-linka.png
100-zvirat.png svadeni.png achmed.png
Zamilovaný Karel aneb Sto Zvířat: Nikdy nic nebylo Jak svádět ženy Achmed mrtvý terorista

32 thoughts on “Barbora Tachecí a její výkon v televizním rozhovoru

 1. Neviem, co proti nej mate. Je sice arogantnejsia ako Klaus, ale zotrela ich oboch. A… mala pravdu (az na tie pocty).

 2. To je kampaŇ!! Ano jeden názor nebyl kladný!! Paní Tachecí konečně likviduje uniformitu danou názory V.Havla a to je dobře!!

 3. Já bych to zkrátil, český národe.
  Tacheci je kráva a je pouze produktem pana Klause, ten je stejně arogantní, nedej bože, že by se stal opět prezidentem naší země.Klaus je minulost.

 4. Paní Tachecí se chovala velmi povýšeně a arogantně. Nesympatická to paní… má jen svoji pravdu a žádná jiná ji nezajímá (to není fakt to je jen názor…)
  pryč s ní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  a na takové lidi já musím platit koncesionářským poplatkem 🙁

 5. No to je kravka 🙂 Tohle stvořeni proslo regulrnim vyberovym rizenim ? hm.

 6. Pane bože !!! Tak sólo BT bylo unikátní , ona by si vystačila zcela sama . Potůček mluvil z cca necelých 11min. tak 1 min.,komentátor ČT asi 2 minuty a zbytek si vyřvala Divá Bára . To jsou FAKTA – ne názory ! Oprsklá , nabubřelá , samolibá a arogantní ŘEDITELKA ČRo – a i já na ní bohužel měsíčně přispívám 45 Kč !

 7. Všiml jsem si, že podle Tachecí jsou fakta pouze její názory, a názory ostatních jsou jenom názory. Jinak jsem též od paní T. slyšel, že píšou pouze nespokojení, kde nepíše je spokojený. To myslí paní Tachecí vážně? To je podle ní fakt? Já si myslím, že je to demagogie do sebe zahleděné ženy, která nás – ty, co rozhlas platí – vůbec nebere na vědomí. Už Radiožurnál neposlouchám.

 8. Nezdá se Vám, že paní Barbora Tachecí je Václav Klaus v sukních? Tachecí na Hrad! (až od roku 2013 ovšem).

 9. tak tohle je absolutne neuveritelne … vzdyt ta dama nema sebemensi pud sebezachovy … dodnes jsem nepremyslel o podpisu petice, ale tahle pani nema v CRo co delat.

 10. pí Tacheccí je nevychovaná žena,dál bych jí zoo.

 11. Reaguji na cyriaque gonzaleze – to nelido – to by ti nebylo líto těch nebohých zvířat? My lidi v nejhorším to rádio vypnem a přežijeme.

 12. Komentáře Ivana Hofmana neměli chybu, byly moudré a vtipné, bylo by dobré, aby si jej takové novinářské nicky, jakou se mi jeví paní Tachecí, více vážily. Fakt.

 13. Tachecí je ok, Klaus je ok, já jsem ok. Paroubek, když se nažere a rozepne si pásek u kalhot je taky ok, může klidně i někoho udat. Neposlouchám tedy Čr radio. Jsem totiž velmi afektován, je to fakt.

 14. ..já si tedy nemyslím, že redaktor Hofmann byl moudrý a vtipný a už vůbec ne nezaujatý . chce to pustit si to ještě jednou, a nebo vícekrát – (spíše tam hraje roli mužská ješitnost a v jeho hlase je to dost slyšet) :o) …. Oba dva nebyli schopni se vyslovit, konkretizovat , jen dokola opakovali co jim někdo napsal na papír. Držím jí palce, i když v tuto chvíli si prožívá nepříjemné chvilky..

 15. a má to spočítaný to jsou fatka né doměnky a to si uvědomte 🙂

 16. no v pondělí už ji možná bude v pakárně dělat společnost venca klaus

 17. Pani Tachecí to trochu přehnala.Bohužel si jí budou lidé pamatovat jako arogantní nervozní dámu.Vypusti a zabalit do ruličky.

 18. Hrůza kam až to magor může v naší zemi dotáhnout když má konexe.

 19. To co jsem viděla, mě příjde dost akogantní. Ženská jako ona si myslí, že je chytrá, jak já nevím co, ale přitom je debil na entou, protože pokud se chci chovat víc než na co mám, tak to taky musím umět a nehrát divadýlko.
  Podle mě měla odpovídat na otázky a nehrát si se slovy, jako bůch ví kdo.Je to K…a nafoukána, která si myslí, že je něco víc než je, jako ŘEDITELKA klesla pod úroveň. Neodpovídala jak by se čekalo od PANÍ ŘEDITELKY tyhle odpovědi byly od člověka který jen hraje nějakou hru, ale neumí ji. Tohle byl výkon HEREČKY „DEBILA!!!!! I malé dítě umí odpovídat na otázky, na které se jich ptáme.

 20. Super! Ta paní je tak imbecilní, že by mohla dělat mluvčí tomu arogantnímu debilovi Klausovi.
  To by byla dvojka§ Jak Ti dva by se krásně doplňovali….

 21. ježišmarjá! jak se tahle ženská dostala na post ředitelky? litoval jsem moderátora, že se do ní nemohl pustit. (slovně..–)

Comments are closed.