Chorvatsko – ideální cíl pro letní dovolenou

Ač je za okny ještě mrazivá zima a možná se to nezdá, není od věci začít už nyní přemýšlet o letní dovolené. Protože když si ji vybereme již nyní můžeme získat zajímavé slevy, které bychom těsně před odjezdem hledali jen težko. Prvním krokem je rozhodně výběr místa kam se chceme podívat. Jednou z krásných a pohodových destinací, kterou můžeme rozhodně doporučit je Chorvatsko.

Dovolená v Chorvatsku je totiž opravdu odpočinková a u nás v Čechách oprávněně velmioblíbená. Pokud si chcete Chorvatsko užít opravdu levně, doporučujeme zvolit ubytování v apartmánech. Možností ubytování Chorvatsko ale nabízí samozřejmě mnohem více. Od soukromých nabídek až po špičkové hotely. Není se koneckonců čemu divit. Pro Chorvatsko je cestovní ruch velmi významnou částí jeho ekonomiky a proto je v zemi velmi podporován.

Chorvatsko nabízí jak pohodu na pláži u krásného moře pro „lenošivé“ typy, tak možnost výletů a návštěv místních památek. Městečka kolem pobřeží mají své neodolatelné kouzlo, na které turisté jen tak nezapomenou. Samozřejmostí je i bohatá škála možností večerního a nočního vyžití na diskotékách v klubech a podobně.

Nezanedbatelnou výhodou dovolené v Chorvatsku je jeho snadná dostupnost a to samozřejmě nejen letecky, ale i autobusem či vlastním automobilem.

Chorvatsko 2011 je prostě jako cíl letní dovolené opravdu ideální.

Comments are closed.