Dívka dne aneb kde vzít fotky na web a nekrást

Pokud máte svůj vlastní blog nebo web, pak určitě potřebujete čas od času nějakou tu fotografii, která vhodně doplní text. Možná si řeknete, že nejjednodušší je prostě najít něco v Googlu, uložit si to a nahrát na web. Ale tak jednoduché to není. I fotografie na webu jsou totiž ve většině případů chráněny nějakou tou licencí, a pokud je použijete bez patřičného povolení, vystavujete se možnosti právního postihu.

Toto platí samozřejmě i pro eroticky zaměřené fotografie, které se většinou s příslušnou licencí zdarma shánějí ještě obtížněji než ty obyčejné. Cestou jak z toho ven je například využít služby dívka dne, díky které získáte pro svůj web množství kvalitních erotických fotografií.

Tento atraktivní obsah (zejména samozřejmě pro mužskou část internetové populace) s vysokou pravděpodobností zvýší návštěvnost vašeho webu, což je to, o co tu jde. Obsah je zdarma, pravidelně denně aktualizován a pro vložení do svých stránek máte možnost si upravit grafický vzhled podle svého, aby přesně zapadl do designu vašeho webu. Nastavení kódu pro vložení fotografie dívky dne je navíc velmi jednoduché.

Ulehčete si práci a zvyšte návštěvnost svého webu pomocí atraktivního obsahu bez toho, abyste riskovali nelegální použití erotických fotografií stažených z internetu.