Kde nechat v Praze expresně vyměnit autosklo

Asi to zná každý řidič – stačí chvilka, odletující kamínek od kola předjížděného kamionu, a přední sklo je na výměnu. Možná si někdo řekne, že s malou prasklinkou se přeci dá ještě nějaký čas jezdit, ale riskovat se nevyplatí. Nejen že může autosklo pak nenadále prasknout celé, ale navíc hrozí i nepříjemná pokuta při případné policejní kontrole. Je proto nejlepší co nejdříve zajet do autosklo servisu a nechat si ho vyměnit.

 

Pokud se vám podobná nepříjemná událost přihodí v Praze, pak můžeme doporučit Autosklo Express, který má hned několik výhod:

  • je hned na 8 místech v Praze
  • dodává originální autoskla
  • je autorizovaným smluvním servisem České pojišťovny i dalších pojišťoven
  • jeho pobočky jsou snadno dostupné v nákupních centrech

Autosklo Express samozřejmě provádí nejen výměnu předních skel, ale vymění vám v případě potřeby i boční autosklo. A nejen to. Provádí i další doplňkové služby jako je například tónování skel bez nutnosti jejich demontáže, to jest přímo na vozidle.

Důležitý je samozřejmě ceník autoskel, který si můžete nechat zaslat předem na základě vyplněného formuláře s požadovanými pracemi. Vždy tak budete přesně vědět, kolik vás bude práce a díly stát – ať už je v centru vašeho zájmu například oprava autoskla, jeho výměna, koupě nového nebo již zmíněné tónování.