Interiérový design pro každého

Můj dům, můj hrad. Ale jak si ten hrad zařídit? Ať už se jedná opravdu o dům, chalupu či „jen“ byt, jeho zařízení je vždy velmi důležité. Vždyť se jedná o místo, kde budeme trávit spoustu času. Musí se nám v něm tedy líbit, být v něm příjemně. Proto se vyplatí se nad rozvržením interiéru opravdu zamyslet a třeba i využít nějaké to design studio.

Interiérový design, který nám navrhne zkušený bytový architekt je totiž opravdu profesionálním dílem, které je postaveno na zkušenostech z předchozích realizací, na znalosti materiálů i na případových studiích. Základem je samozřejmě konzultace s námi, s klientem, protože právě na našich konkrétních požadavcích na interiéry bytu či domu bude vše stavěno.

Návrhy interiérů proto vždy vycházejí ze zjištění požadavků a přání klienta na prostor – osobní konsultací a zhodnocením aktuálních dispozic prostoru.

Interiérový design

Následuje vypracování optimální nabídky, co všechno se bude dělat a navrhovat a jaká bude tím pádem časová náročnost realizace interiérů. Vytvořený návrh je pak dodán v dohodnuté formě. Například jako 2D půdorysné, 3D prostorové pohledy, přehled navrhovaných materiálů a zařizovacích prvků či celková prezentace. Na základě zkušeností bytového designového studie je pak možno využít i ověřených realizačních firem.

Nenechávejte proto svůj bytový design náhodě a nechte si poradit od profesionálů!