Kde sehnat kvalitní pití

Pijete? Tedy vodu jistě, ale já mám na mysli alkohol. Většina z nás si sem tam něco dá, k jídlu, nebo jako zvláštní přípitek ke zvláštní přiležitosti. Ať už chcete oslnit svého partnera či partnerku, nebo partu kamarádů, určitě naleznete skvělou inspiraci na stránkách s jednoznačným názvem – alkohol.cz .

Co vám zde dokáží nabídnout? Od luxusních dárků po recepty na míchané nápoje. A když už mluvíme o tom luxusním alkoholu, tak značka Hennessy uspokojí každého gurmána, který chce polaskat své chuťové buňky a dopřát si něco vyjímečného. Pravda, cena odpovídá kvalitě. Ovšem vybere si zde každý za svojí cenu, a začít můžeme třeba u široké nabídky kvalitních vín. Klasická červená a bílá vína doplňuje nabídka speciálních šumivých vín a šapaňského. K tomu si můžete přibrat sladké víno ideální pro zapíjení dezertů, nebo dokonce pálenku z vína zvanou Grappa, která může obsahovat až 60% alkohlou.

Někdy je však lepší začít pomalu a sladce, a proto zde také naleznete lákavou nabídku oblíbených i méně známých značek likérů. Likéry neobsahují tolik alkoholu jako pálenky a nabízí chutě různých bylinek, ovoce či koření. Proto je můžete pít jak samotné, tak zamíchat do lahodných koktejlů. Také ve chvíli, kdy chcete někoho obdarovat něčím neobvyklým, jistě zde svůj dárek objevíte.

Velmi známým nápojem u nás je jistě vodka. Průznračná tekutina, která zahřeje a pohladí. Proč i tady si nedopřát tu nejlepší kvalitu z Finska či Ruska? Stačí si vybrat, které zemi dávate přednost a ochutnávat.

A co teprve rum. Jenže, pili jste už někdy ten opravdu pravý rum z té nejlepší cukrové třtiny? Už jen jejich chuť a vůně vám otevře nové dimenze. Pro namíchání originálního daiqiri je zde

Bacardi Carta Blanca. A pokud chcete poznat, který rum je podle mnoha znalců nejlepší na světě, vyzkoušejte vzácný patnáctiletý rum Havana Club Anejo 15 Anos S.

Nebyla by to nabídka celistvá, kdyby zde chyběla whisky. I tato „voda života“ toho mnoho nabízí ve své chuti, barvě i vůni. K dispozici máte desítky amerických, skotských, irských a kanadských whisky.

Nezapomeňte se také podívat do sekce barmanských potřeb, abyste měli v čem tyto nápoje připravit, servírovat a uchovávat. Vše pro profesionální barmany i domácí party.

Comments are closed.