Kde získat půjčku na ruku i bez příjmů?

Sháníte půjčku? Bojíte se upsat na dlouhé roky nedůvěryhodným společnostem a máte obavy, že při pozdním splacení na vás přijde exekuce? Nemusíte mít obavy, půjčky od Smart Capital jsou tu pro vás.

Jde o nebankovní půjčky ihned na ruku, které jsou zaručeně bez poplatků předem a navíc dokonale transparentní, takže se nemusíte bát, že vaše splácení bude nevýhodné.

Jde o typ úvěrového produktu, který se vyznačuje velmi rychlým vyřízením a předáním peněz v hotovosti. Velkou výhodou je, že nabízený produkt je velmi snadno dostupný a půjčky jsou možné i bez potvrzení příjmu, oproti například bankovním půjčkám, u kterých musíte projít velmi složitým řízením, jež má za úkol ověřit vaši schopnost splácet. U této půjčky není na překážku ani záznam v centrální databázi dlužníků, protože tyto databáze nejsou prověřovány.

Také vás zajisté potěší, že nebudete muset dokládat potvrzení účelu půjčky a peníze, které získáte, můžete použít ihned a na cokoli. Půjčky na ruku snadno získáte pouze prostřednictvím internetu, aniž byste museli chodit na pobočku a k vyřízení budete potřebovat pouze základní doklady. Využijte tuto výjimečnou příležitost a pořiďte si kvalitní úvěrový produkt, který vás nezklame. Společnost vám nabízí osobní přístup, jednoduché podmínky splácení a flexibilní úvěr, který si necháte vytvořit přímo na míru.

Další novinka je SMS půjčka od finské společnosti Ferratum, která je převratná nejenom jednoduchostí a rychlostí vyřízení půjčky, ale také tím, že její cena je pevně stanovena. Nečekají vás žádné složité výpočty úroků, vše je jasné a průhledné a není tedy možné žádné nedorozumění mezi zákazníkem a poskytovatelem, například o pochybných a skrytých poplatcích. Jednoduše, za každých 1000,-Kč, které si u firmy Ferratum půjčíte, zaplatíte 250,-Kč. Pokud si tedy půjčíte 5000,-Kč, zaplatíte 6250,-Kč, při 1000,-Kč vás půjčka přijde na 1250,-Kč. Na splacení svého úvěru máte přesně 21 dní, a kdybyste náhodou potřebovali více času je možnost požádat o prodloužení.