Najděte si slevu jednoduše

Slevové servery jsou jednoznačně jedním z největších trendů českého internetu poslední doby. Servery hromadného nakupování rostou jako houby po dešti a je jich nyní již přes 200. Pokud tedy chceme najít nějakou opravdu zajímavou slevu nemá smysl prohledávat jednotlivé nabídky po jedné na konkrétních slevových serverech, ale vyplatí se použít agregátor slev jako je například web Slevydnes.

Hromadné nakupování se slevou funguje velmi jednoduše a na většině slevových serverů naprosto shodně. Je vystavena nabídka služby nebo produktu, která je nabízena se slevou v řádech desítek procent. Sleva je ovšem aktivována jen v případě pokud se najde předem stanovený počet zájemců o její využití. Pokud se dostatek zájemců nenajde, k prodeji vůbec nedojde. Tento způsob nakupování k velkému úspěchu dovedl za našimi hranicemi Groupon. Do našich luhů a hájů pak tento nápad přinesl jako jeden z prvních server Slevomat, který je v současnosti jedničkou na trhu slevových serverů.

Slevomat ovšem není jediný. Následovaly ho desítky dalších slevových serverů jako je například Slevopolis, Zapakatel, Vykupto nebo NebeSlev. V současné době je jich celkem přes dvě stovky, takže sledovat všechny jejich nabídky rozhodně není v silách jednotlivce – pokud tedy chce přes den dělat ještě něco jiného 🙂 A zde přicházejí na scénu agregační slevové weby, které nabízejí přehledně srovnané slevové nabídky z většiny slevových serverů.

Slevy Dnes je nejrychleji rostoucím agregačním slevovým serverem, na kterém najdete nabídky dvou set slevových serverů přehledně srovnané podle druhu slevy i 43 měst, ve kterých jsou v současné době slevy nabízeny. Nejste tedy rozhodně omezeni jen na největší města jako je Praha nebo Brno. Slevy jsou pro snadnější vyhledávání a přehlednost štítkovány a registrovaní uživatelé si mohou nechat posílat slevy podle svého výběru každý den přímo do své e-mailové schránky.

Používat agregátor Slevy Dnes se prostě jednoznačně vyplatí. I to i proto, že se na jeho vývoji neustále pracuje, takže se do budoucna můžeme těšit na další užitečné funkce jako je například ukládání slevových nabídek na později a podobně.