Nechte malování na profesionálech!

Vánoční úklid je za námi, poličky jsou zbavené prachu, ale přesto to není ono – v obývacím pokoji či v ložnici je přese všechno stále šedivo… Zašlá barva a loupající se zaprášené tapety prostě byt či dům neprosvětlí a nedodají mu tu správnou atmosféru. Proč tedy nevstoupit do nového roku s předsevzetím, že letos už opravdu dostanou zdi nový nátěr? Jenže kde na to vzít čas a síly? O to se starat nemusíte, protože to za vás zařídí profesionální malíři pokojů!

Malíři pokojůVýhody rychlosti a kvality jistě nemusíme příliš zdůrazňovat. Navíc vám také pomohou s přípravou na malování včetně stěhování nábytku, kvalitní opravou děr ve stěne a závěrečným úklidem. A na dalších pár let máte klid.

Základem všeho je samozřejmě malování pokojů. Pokud toužíte po něčem trochu jiném, než jsou klasické barevné stěny, není nad to si vybrat tapetu se vzorem podle vašeho vkusu a přání. V současné době je opravdu z čeho vybírat, škála barev a vzorů je široká a i charakter tapet je přizpůsoben pro různé místnosti jako je kuchyň či předsíň. Při tapetování je nejdůležitější přesnost nalepení tapety na stěnu, aby nevznikaly nevzhledné mezery. I s tím se na Malířský servis můžete obrátit a spolehnout se na zkušené ruce odborníků.

Pokud si malujete sami, možná už jen nanesení barvy na stěnu je pro vás úkol více než náročný. Navíc je také potřeba jednou za čas opravit štukování zdí a stropu. Nejen proto, že to vypadá lépe, ale hlavně proto, že to prodlužuje trvanlivost malby. Pro kvalitní provedení zde máme i tuto službu.

Na závěr je tu samozřejmě úklid, který jen podtrhuje celkový profesionální přístup firmy. A jako třešničku na dortu si můžete dopřát čištění koberců a ošetření parketové podlahy.