Nové byty v Ostravě – nenechte si je ujít!

Jestliže zrovna hledáte pohodové a pohodlné bydlení v Ostravě, pak byste měli rozhodně zvážit možnost vybrat si pro koupi bytu v Ostravě některý z nových bytů, které se právě chystají jen několik minut chůze od centra.

Nové byty v Ostravě budou vybudovány v rámci rezidenčního projektu Nová Karolina.  Velikosti bytů se budou pohybovat od  čtyřiceti až do sto třiceti metrů čtverečních. Budou mezi nimi varianty od 1+kk až po 5+kk s mezonetem.

Nové byty Ostrava

Pro svůj byt v městě Ostrava si zde můžete vybrat balkón, terasu či předzahrádku. Díky tomu, že se byty Ostrava teprve budují, mouhou si jejich budoucí obyvatelé během výstavby individuálně naplánovat interiér – od dveří přes obklady až po sanitární techniku.

Byty na prodej, jejichž počet bude čítat téměř 250 jednotek, nejsou ovšem tím jediný co v ostravské novostavbě po doknčení najdete. Rezidence Nová Karolina nabídne své zázemí pro veškerou občanskou vybavenost jako jsou služby a obchod. Naplánovány jsou dvě nové restaurace, dětské hřiště a samozřejmě také dostatečné množství parkovacích míst i rekreační plochy.

Z tohoto přehledu je jistě jasné, že na své si přijdou i ti, kteří hledají v Ostravě vyloženě luxusní byty. Stavba centra Nová Karolina započala na podzim roku 2010 a prodej bytů Ostrava proto započne již brzy.