Operatvní leasing jako ideální cesta pro pořízení firmeního auta

Pořízení firemního vozidla není až tak jednoduché rozhodnutí, jak by se na první pohled mohlo zdát. Je potřeba vybrat nejen ten správný typ auta, který odpovídá potřebám naší společnosti, ale také efektivní způsob financování. Jako přirozená alternativa se zde proto nabízí moderní finanční produkt – operativní leasing.


Jedná se o leasing automobilů, který zahrnuje všechny potřebné služby spojené s používáním automobilu. Tento leasing tedy zahrnuje například servisní náklady, zákonné a havarijní pojištění, dálniční poplatky či dokonce i non-stop asistenční službu s možností zapůjčit náhradní automobil na až 5 dnů zdarma. To vše je obsaženo v nabídce leasingové společnosti. Kolik zaplatíte si můžete jednoduše spočítat díky kalkulačce operativního leasingu.

Tuto možnost pořízení firemních vozidel nabízí například společnost HERTZ Lease, která má v této oblasti široké zkušenosti a spravuje vozový park mnoha významným společnostem po celém světě. Nabízí mimo jiné také fleet management, který obsahuje kompletní péči o vozový park ve vlastnictví nájemce včetně řešení krizových situací a poradenství.

Další ze služeb, která se může hodit, je pak pronájem vozů. Ten je možné výhodně využít na krátkodobé události jako je například dovolená, svatba, výlet, firemní akce, okružní jízda nebo přeprava objemných předmětů.

Comments are closed.