Porcelánový hrnek – radost pro každého

Chcete udělat někomu radost a vybrat pro něj zajímavý dárek? Zkuste porcelánové hrnky. Zajímavý a jedinečný hrneček totiž potěší snad každého a navíc pak bude mít dárek od vás denně před očima až z něj bude pít svou kávu nebo čaj.

Porcelánové hrnky nabízejí širokou škálu možností a variant. Klasickou jsou porcelánové hrnky na čaj. Protože každý rád něco jiného je i zde nabídka odpovídající a tedy skoro nepřeberná. Různé tvary, různé vzory, různé velikosti. Křehké dívčině vybereme porcelánový hrneček s motivem luční louky, tvrdému podnikateli hrnek s golfovým motivem a naší ratolesti hrneček s pohádkovým obrázkem.

hrnky-caj.jpg

Druhou velkou skupinou jsou porcelánové hrnky na kávu. S tou se probouzí mnoho z nás, její pití je až rituálem, který nás leckdy provází celou pracovní dobou, zvláště pokud pracujeme v kanceláři. V nabídce kávových porcelánových hrnků najdeme jednotlivé kousky, kávové sady i speciální hrnečky určené například na cappuccino. A stejně jako u čajových, nabízejí i kávové porcelánové hrnky nepřebernou škálu velikostí a tvarů, takže není problém vybrat malý šálek pro milovníka klasického italského espressa ani pořádný hrnek pro toho, kdo dává přednost českému turkovi.

hrnky-kava.jpg

Samostatnou kapitolou jsou pak hrnky s filtrem, který ovšem může být nejen z kovu, ale také z porcelánu. Díky tomu je pak vždy součástí sady a to včetně motivů a designu. S výhodou můžeme porcelánové hrnky s filtrem použít pro přípravu sypaných čajů, protože porcelán neničí ani chuť ani žádné látky obsažené v čaji.

hrnek-s-filtrem.jpg

Pokud tedy hledáte zajímavý porcelánový hrnek jako dárek pro své blízké, podívejte se na online obchod GiftZone, kde si určitě vyberete ten pravý právě pro vás.