Pořiďte si plavky, pod kterými se opálíte!

Sluníčko už ukazuje svoji vlídnou zlatavou tvář, jaro je v plném proudu, a za některých teplých slunečních dní se už dá dokonce i opalovat. Je to nádhera moci se natáhnout na trávě a vystavit své tělo slunečním paprskům, které je hýčkají po dlouhé chladné a temné zimě. A jak toho nejlépe využít, jak se pěkně opálit a zároveň udělat dojem na okolí? Odpovědí jsou plavky-neplavky!

Možná vás napadne, že to zní jako učesaná-neučesaná, obutá-neobutá, oblečená-neoblečená… A vlastně nejste daleko od pravdy. Protože s těmito plavkami se opalujete skoro jako kdybyste je něměli. Látka propouští téměř všechny sluneční paprsky, takže dosáhnete hnědého odstínu i pod nimi. Nemusíte se už trápit bílými pruhy na těle, ani řešit, jak na zamaskování použít samoopalovací krém a zároveň si nevytvořit nehezké hnědé fleky.

Plavky pod kterými se opálíte

Stačí si celé tělo namazat opalovacím krémem, obléci si plavky-neplavky a vyjít na plovárnu, pláž nebo zahradu. Dámské plavky jsou k dispozici jako jednodílné tak dvoudílné a výběr různých střihů nabízejí i pánské plavky. Vyberou si prostě jak dámy tak pánové, nezapomělo se na nikoho.

Jen se blískněte mezi svými známými, plavky od firmy Kiniky jsou moderní, velmi slušivé a zároveň plně funkční. Nabízí se vám mnoho zajímavých modelů v krásných a pestrých barvách, kdy zazářite nejen doma u bazénu, ale i u moře na pláži. Patentovaný materiál, který k vám pustí slunce, vám navíc zajistí i pohodlí, neboť velmi rychle schne.

Plavky pod kterými se opálíte

Třeba si říkáte, že vám vaše staré plavky zatím stačí, že alespoň ještě jednu sezonu s nimi vydržíte a proč zbytečně vyhazovat peníze. Stejně jen bůh ví, zda vám opravdu budou vyhovovat. Plavky-neplavky zaprvé pořídíte za velmi příznivé ceny, a navíc je můžete do 14 dnů vrátit. Pokud vám opravdu nesednou a neboudou se vám líbit, stačí je zaslat zpět nepoškozené v původním obalu a peníze vám vrátí.

Tak si udělejte radost a zjednodušte si opalování!

Comments are closed.