Půjčovna dodávek Praha – profesionální služby za dobrou cenu

Většinu z nás to jednou za čas potká a musíme to řešit – jak převést všechny ty věci, které se nám nevejdou do auta? Ať už je to stěhování, nebo jen zařizování pokoje novým nábytkem, najednou zjistíme, že by se nám hodila menší dodávka. A což teprve, když je potřeba něco zavést na chalupu na začátku sezóny? Pro takovéto jednorázové akce je určitě zbytečné kupovat nové auto, které bychom využili maximálně jednou do roka. Nejlepším řešením je si vhodné auto půjčit, což nabízí například půjčovna dodávek.

Široká nabídka užitkových vozů, dodávek, minibusů, přívěsů a vozíků jistě uspokojí každého. Vybrat si můžete z mnoha známých značek například Citroen, Fiat, Ford, Iveco, Mercedes a Renault. Autopůjčovna vychází zákazníkům vstříct i co se týče délky pronájmu. Půjčovna dodávek Praha navíc nabízí služby šité přímo na míru potřebám zákazníků. Potřebujete dodávku v Praze jen na pár hodin? Není problém, nemusíte platit za celý den, a dodávka je na 1-3 hodiny nebo na 3-6 hodin jen vaše.

Při dlouhodobějším pronájmu můžete nyní využít akce již od 699Kč / den. Výhodou je také celkový servis, který autopůjčovna zajišťuje. Základ tvoří pravidelná péče o vozový park, který není starší než 36 měsíců, a všechny dodávky samozřejmě mají platné povinné pojištění automobilu. K tomu všemu máte k dispozici vozy s oprávněním jezdit po celé Evropě. Navíc jsou opatřeny dálničními známkami pro Českou republiku, Rakousko a Slovinsko

Pro zapůjčení a provoz vozidla vám stačí řidičské oprávnění skupiny B. Přesto, pokud si nejste jisti svým řidičským uměním nebo prostě nemáte čas si to sami odřídit, nabízí půjčovna dodávek službu kvalifikovaného řidiče. Ve chvíli, kdy to potřebujete, tak dostanete nejen vhodné auto, ale i profesionálního řidiče, na kterého se můžete spolehnout.

Takže co víc si přát? Snad už jen šťastnou cestu!