SMS zdarma do všech sítí

Jste rádi v kontaktu se svými přáteli a příbuznými? Chcete se s nimi podělit o nějakou radost, o setkání s úžasným protějškem, nebo potřebujete radu a pohlazení v nepříjemné situaci? Využívejte možnost zasílání SMS zdarma do všech sítí, podlehněte sms mánii a ještě ušetřete!

Možná jste právě udělali maturitu a chcete pozvat všechny své dobré kamarády na pořádnou pařbu. Nebo se narodilo dítko či se přihodila jiná veselá událost ve vaší rodině, která si také zaslouží oslavit? Nemusíte se omezovat velikostí svého kreditu ani svým tarifem a žádný váš přítel nepřijde zkrátka.

Pošlete svou SMS všem, kterým na vás záleží a nebude vás to stát ani korunu. Do O2, T-mobile či Vodafonu. Nemusíte řešit, kdo má jakého operátora, všichni obdrží vaši SMS rychle a vy svoje peníze můžete použít třeba na nákup dobrého pití!Pokud chcete zůstat v kontaktu se svým miláčkem, a přitom si ušetřit kázání, kolik toho zbytečně utrácíte, piště SMS přes internet, i ze svého Facebooku. Napište mu přes SMS Facebook, jak moc vám chybí, a jak se těšíte na další setkání. A pokud se vám přihodilo něco smutného, jistě vás rád utěší a vám se uleví, že se máte komu svěřit.

Tato nová skvělá SMS brána vám umožní nejen posílat SMS zdarma komukoli a kdykoli potřebujete, ale poskytuje i další služby pro usnadnění vaší komunikace s okolím. Máte k dispozici adresář, takže nemusíte složitě čísla přepisovat ze svého mobilního telefonu. K napsané zprávě se automaticky přiřadí váš podpis, takže adresáti budou vědět, kdo si na ně vzpoměl a kdo jim píše. Odeslané zprávy se pro vás archivují, takže se můžete podívat, co jste komu vlastně psali. A v neposlední řadě získáte přehled odeslaných SMS podle jednotlivých operátorů.

To je přeci úžasná nabídka! Vyzkoušejte, jak je nyní jednoduché všechny informovat o vašem úspěchu i náladě a už nebudete chtít komunikovat jinak. Pošlete třeba tisíc zpráv denně a přesto vás vaše prsty budou mít rády, když budete psát na klávesnici počítače a ne na mobilu. SMS.cz brána zdarma je vám ihned k dispozici!

Comments are closed.