Spousta online aplikací v jedné – vyzkoušejte iMechanics

Internet a web dnes nabízí pro firmy i živnostníky mnoho možností jak podnikat, jak rozšířit svůj business. Základem jsou samozřejmě nějaké ty firemní stránky, ale tu pravou konkurenční výhodu přináší online aplikace. Ať už rozšíříte svůj prodej na internet pomocí e-shopu, přidáte pro své zákazníky online aukci, spustíte slevový server slevomatového typu nebo budete třeba prodávat zájezdy – vždy je to cesta jak zvýšit své zisky a přilákat více zákazníků. Jakmile ale začnete spouštět eshop a další nové webové aplikace zjistíte, že používat mnoho různých administračních rozhraní je nepraktické z mnoha důvodů. Musíte si pamatovat několik různých přihlašovacích údajů, několik různých způsobů fungování administrací a také se musíte postarat o vzájemné propojení jednotlivých systému. Naštěstí zde existuje řešení, které tento problém odstraňuje – iMechanics od firmy a-net.

Společnost a-net group byla založena již v roce 2003 a již osm let nabízí špičkové analytiky, programátory, zkušené projektové vedení a webdesignéry, kteří společně vytvářejí dokonale fungující tým. Jeho cílem je především individuální přístup ke každému klientovi, protože každý zákazník je osobnost. V roce 2010 firma představila svoji již zmíněnou vymakanou novinku iMechanics spojující mnoho různých funkcionalit webu pod jednou administrací.

Výjimečnost systému iMechanics je v tom, že v rámci jedné administrace můžete provozovat standardní web i online internetové aplikace jako je eshop, aukce, slevový automat nebo prodávat zájezdy. A mnoho dalších funkcí je ve vývoji.

Velikou výhodou je, že informace o zákaznících, textové stránky, napojení na účetnictví, produkty, objednávky, platby atd.  ze všech webů máte přehledně k dispozici na jednom místě. Nemusíte tak například textovou stránku s obchodními podmínkami, která se objevuje na třech různých webech zadávat třikrát. Stačí ji v administraci přiřadit k webům, kde ji chcete zobrazit.

Vše funguje jako stavebnice. Není důležité, jestli začnete s rozsáhlým eshopem, nebo jednoduchým webem, aukcí či jiným online systémem jako je slevomat. Nové weby pouze aktivujete jako nový modul přesně v čase, kdy to budete potřebovat.

iMechanics poslouží stejně kvalitně začínajícímu webu jako nadnárodní korporaci. Díky multijazyčné platformě postavené na technologiích Microsoft. NET a SQL server se můžete těšit z velké návštěvnosti a nemusíte mít obavy z rozšíření do zahraničí.

Cena za web je pro každého zákazníka odlišná, protože každý si přeje něco jiného a proto na stránkách a-net.cz nabízí zdarma cenovou kalkulaci, kde napíšete, co si přejete a oni vám zdarma zašlou odpověď, jaká bude cena. Je možnost kontaktovat společnost A-net group i telefonicky, e-mailem, nebo navštívit jejich sídlo na Praze 9, Dolních Počernicích a osobně se na vše co potřebujete vědět přeptat.